V zámku a v (p)Podzámčí

Nápad na akci nazvanou „V zámku a v (p)Podzámčí“ se objevil na počátku letošního roku. První myšlenka byla spojit Domov V Podzámčí a zámek Karlova Koruna, když už tak pěkně přes 20 let sousedíme. Pak se k tomu přidala další myšlenka a to setkání s významnými lidmi, spolky a sdruženími našeho města. Závěrečná myšlenka byla všechno to vyfotografovat 😊.
Protože počasí si s námi hraje, do poslední chvíle nebylo vůbec jasné, jak to všechno dopadne 🤷‍♀️. Dopadlo to dobře.
 
Fotografie budou vystaveny v Klicperově domě v listopadu a prosinci letošního roku a doprovodí je povídání nejen o stáří, ale třeba i o onemocnění demence.
Velmi si vážíme všech, kdo do toho šli s námi. DĚKUJEME ❤
 
 
 
Celá akce by se neobešla bez pracovníků Domova V Podzámčí a to všech – od sklepa až po půdu. Děkujeme rodině Kinský dal Borgo, která nám umožnila fotografování v exteriéru Zámek Karlova Koruna, ale i v Mramorovém sále a vyšla nám ochotně vstříc i s dalšími požadavky.
A koho na fotografiích vedle našich klientek a klientů uvidíte?
Pana Francesca Kinského, ředitelku ZŠ Chlumec nad Cidlinou paní Gabrielu Maslákovou a bývalou ředitelku školy paní Janu Bernartovou, paní Helenu Krátkou z Městské muzeum Loreta, starostu Město Chlumec nad Cidlinou pana Vladana Kárníka, bývalého starostu pana Miroslava Uchytila, ředitelku Domov V Podzámčí paní Janu Cabadajovou, ochotníky z DS Klicpera Chlumec nad Cidlinou, Country baby – Chlumec nad Cidlinou a jejich přátelé, Baby Tygřice Olešnice, Skaut Chlumec, Eskimo Chlumec a manželé Baldíkovi.
Děkujeme paní Jitce Mrázkové Salón Annabel za úpravu vlasů našich klientek.
A velké díky patří Kateřině Hloucalové Vítkové Vaše momentky a Zuzce Horákové Foto Zuzka, protože to byla opravdová foto jízda! 😀👏 Už se moc těšíme, až budou fotografie zpracované ❤
 
Přinášíme Vám pár obrázků a věříme, že i vy se s námi budete těšit na výstavu.